HİKAYEMİZ

Uluslararası güçlü bir marka yolculuğunda yenilikçi ve doğa dostu ürünlerimiz, cesur ve öncü girişimlerimizle dokunduğumuz hayatları, evlerinizi, yaşam alanlarınızı iyileştirmek için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz. 1994 yılından bugüne temizlik, kozmetik, kişisel bakım ve gıda takviyesi alanlarında ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik ürünler geliştiriyoruz. Dünya çapında bağımsız girişimcilerimiz, sürdürülebilir ürünlerimiz, kalite yönetim sistemimiz ve Ar-Ge ekibimizle 35 ülkeye ihracat yapan Network Marketing firmasıyız.

Uluslararası alanda sayısı giderek artan merkezlerimizle, “Vegan” ve “Ekolojik” sertifikalı ürünlerimizi, doğallık arayışında olan kitlelerle buluşturuyoruz.

Doğadan ilham alırken aynı zamanda hayal gücü, keşfetme arzusu ve başarı isteğinin insanların hayatlarını değiştirebileceğine inanıyoruz. Bu inancımızı, her geçen gün giderek artan başarılarımızla sürdürmeye devam ediyoruz!

MİSYON

Belirlediğimiz misyon doğrultusunda; insana ve insan sağlığına önem veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen, sürekli gelişmeye açık, ileri teknolojiyi kullanan, sürdürülebilir yaşamı destekleyen, uluslararası standartlarda üretim yapan, kadın emeğine değer veren doğa dostu ürünler geliştiriyoruz.

 

35 ülkeden pek çok kadının yaşamına değer katıyor ve ailelerine daha iyi bir hayat olanağı için ilham oluyoruz.

 

VİZYON

BioBellinda, temel amacı çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın gereği olan doğa dostu tüketim ürünlerinin üretiminde ve satışında öncülük yapmak ve kullanımını yaygınlaştırmak. “Temizlik, kozmetik, kişisel bakım ve gıda takviyesi ürünlerinden oluşan markalarımızla pazarın lideri ve söz sahibi olmak” vizyonu ile faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

 

İnovasyonun Gücüne İnanıyoruz!

Başarılı inovasyonun, insanların gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanıyoruz. Hayata, çevremize, ürünlerimize tüketici gözüyle bakarak, fikirden ürüne giden yolculuğun her aşamasına inovatif yaklaşımlarımızı yansıtıyoruz.

İnovasyon ve sürdürülebilirlik kavramlarının birbirlerini tamamladığına inanıyoruz. İnsana en büyük değeri yaratacak, sürdürülebilir bir gelişime izin verecek ürün ve hizmetleri sunmak için çalışıyoruz.